podziękowania dla gości - Korren
Regulamin


          Sklep internetowy, działający pod adresem www.korren.pl , prowadzony jest przez pracownię artystyczną "KORREN" Arte della passione z siedzibą w Zaczarniu 95A, 33-140 Lisia Góra ( Tarnów woj. małopolskie) przez Renatę Korus, NIP: PL 873-284-48-59, REGON: 120988412


Warunki sprzedaży:

1. Prowadzimy wyłącznie wysyłkową sprzedaż przez internet.

    Dla stałych Klientów - rabaty.

2. Okres realizacji zamówienia:

Wszystkie produkty gdzie Klient wybiera kolorystykę, treść nadruku, zawartość itp

 w miesiącach marzec - maj czas realizacji zamówień wynosi od 15 - 20 dni (+ czas doręczenia  przez pocztę lub kuriera)

W pozostałych miesiącach czas realizacji to około 7 dni roboczych, a w okresie przed świątecznym 7 - 10 dni roboczych. (+ czas doręczenia przez pocztę lub kuriera)

Zamówienie sa realizowane w kolejności ich złożenia.

 

Zamówienia złożone w miesiącach marzec - maj (w kategoriach poniżej) ekspresowym czasem realizacji i doręczenia podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 30% wartości zamówienia.

 

Dotyczy zamówień z kategorii:

"Podziękowania dla gości"

"Podziękowania dla Rodziców, ..."

"Statuetki szklane"

"Zaproszenia"

"Zawieszki na alkohol"

"Menu/ Plany stołów"

"Winietki/wizytówki"

"Księgi gości"

"Zrób to sam..." - niektór wybrane wymagające nadruku. 

 

Nie dotyczy produktów gotowych tj.: migdaly, czekoladki w lukrze, przedmioty z kategorii "Dekoracje/ Ozdoby/Upominki", "Pudełka na ciasto" itp.

   

 Jeżeli potrzebują Państwo produkt na ostatnią chwilę prosimy o kontakt

     telefoniczny: 66 99 22 027

     e-mailowy:  korren@op.pl


      Możliwość odbioru osobistego  po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym. 


3. Zamówienia można składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, e-mailowo lub telefonicznie.

4.  Przy dokonywaniu zakupu kolorystykę można wybrać bezpośrednio z danych o produkcie, natomiast dane co do zaproszeń, winietek - wypełniacie Państwo w wysłanym przez nas formularzu.

 5. Sposobem płatności jest wpłata na konto bankowe

(Nr. konta bankowego: 78 1050 1562 1000 0090 6919 0008   ING Bank Śląski S.A.)

lub przesyłka pobraniowa (zapłata przy odbiorze).

6. Paczki wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską priorytetem.

7. Sklep zastrzega, iż zdjęcia oferowanych towarów są jedynie zdjęciami przykładowymi i towar może nieznacznie odbiegać w zakresie barwy, za co Sklep nie ponosi odpowiedzialności.

8. Wszelkie dane osobowe Zamawiającego, zarejestrowane w systemie Sklepu, będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówienia oraz prowadzenia akcji promocyjnej i reklamowych Sklepu. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim lub przetwarzane w inny sposób. Zamawiający ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich korekty, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.).

9. Minimalna wartość zamówienia jest określona dla zaproszeń ślubnych, winietek, zawieszek, kotylionów małych,pudełeczek podziękowań dla gości i wynosi niminalnie 5 sztuk z jednego rodzaju.  Nie wysyłamy próbek, pojedyńczych sztuk zaproszeń, winietek, zawieszek, podziękowań dla gości, kotylionów. Produkty innych kategorii nie mają określonej minimalnej ilości zamówień.

10. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po uzgodnieniu specyfikacji towaru przez Zamawiającego ze Sklepem oraz po ostatecznej akceptacji całego zamówienia .

11. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po dokonaniu przez Zamawiającego akceptacji całego zamówienia, dokonaniu płatności za zakupiony towar na wskazany rachunek bankowy Sklepu. W tytule przelewu należy podać nadany przez Sklep numer zamówienia. W przeciwnym wypadku nie nastąpi realizacja zamówienia do czasu, aż Zamawiający nie skontaktuje się ze Sklepem i nie wyjaśni tej kwestii.


12. Nie przesyłamy Zamawiającym próbek towarów.
Wysyłamy jedynie pocztą elektroniczną projekt graficzny zaproszenia. Realizacja zamówienia zaproszeń następuje po poinformowaniu Sklepu przez Zamawiającego za pomocą poczty elektronicznej o ostatecznej wersji zaproszeń i dokonaniu płatności za cały zakupiony towar w terminie 7 dni od dnia przekazania powyższej informacji do Sklepu.

13. Przy składaniu zamówienia Zamawiający jest obowiązany do podania adresu do wysyłki i nr. telefonu kontaktowego. W przeciwnym wypadku zamówienie nie będzie przekazane do realizacji i zostanie automatycznie skasowane z rejestru zamówień.

14. Nie ingerujemy w informacje podane przez Zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawiamy błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych podanego tekstu.

15.  W przypadku niemożliwości realizacji zamówienie w powyższym terminie z przyczyn niezależnych, Sklep poinformuje o tym Zamawiającego wraz z podaniem nowego terminu realizacji zamówienia.

16. Całe zamówienie złożone na jedno nazwisko wysyłane jest jedną paczką.

17. Czas dostawy paczki przez firmę kurierską czy Pocztę Polską nie wlicza się do czasu realizacji zamówienia.

18. W przypadku nie dostarczenia paczki, Zamawiający zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Sklep wraz z podaniem numeru zamówienia.


19. Ceny towarów podane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają należny podatek VAT.

20. Na życzenie Zamawiającego, zawarte przy składaniu zamówienia za pomocą systemu znajdującego się na stronach internetowych Sklepu, Sklep wystawi na rzecz Zamawiającego fakturę VAT, o ile Zamawiający poda wszystkie niezbędne dane do sporządzenia faktury VAT.

21. Towar pakowany jest bezpiecznie i wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD.

22. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienie w dostarczeniu przesyłki wynikające z winy spedytora.

 

23. W przypadku podpisania przez Kupującego umowy z pocztą o dostarczanie przesyłek poleconych bezpośrednio do skrzynki bez pokwitowania odbioru (tzw. wrzutka) reklamacje zaginięcia przesyłek nie będą rozpatrywane.

 

24. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy dane adresowe podane przez Kupującego są błędne lub niepełne. 
Ponowne wysłanie zamówienia po otrzymaniu przez nas zwrotu przesyłki, jest możliwe po dokonaniu powtórnej wpłaty za wysyłkę oraz pokryciu kosztów związanych z dostarczeniem zwrotu. 
To samo tyczy się przypadku, gdy Kupujący nie odbierze w terminie przesyłki i zostanie ona odesłana.

 

25. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski, koszt przesyłki ulega zmianie w przypadku wysyłki zagranicznej

 

26. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, śladów otwierania. 


Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej Protokołu Reklamacji

 

Reklamacja oraz zwrot towaru

 

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w firmie KORREN bez podania przyczyny w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest kompletny, nie był używany i ma oryginalne opakowanie. 

Zwrocie nie podlegają produkty realizowane na indywidualne zamówienie, np. podziękowania, zaproszenia, winietki itp.


Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem lub fakturą VAT.

Sklep gwarantuje zwrot wartości zamówienia przelewem na wskazany przez zamawiającego rachunek bankowy.

Sklep nie zwraca kosztów za zwrócony towar z powodu zaistniałej pomyłki wynikającej nie z winy Sklepu.

Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

2. Ewentualne reklamacje,  należy dostarczyć na nasz adres (po uprzednim poinformowaniu nas), w przypadku wadliwego towaru wymieniamy towar na nowy lub w przypadku braku takiej możliwości, zwracamy pieniądze za towar. Koszty dostarczenia reklamowanego towaru do nas nie są zwracane. Wymieniony towar odsyłamy na nasz koszt.

Jeśli reklamujący wyśle towar przesyłką niepoleconą, nie odpowiadamy za zaginięcie takiej przesyłki u przewoźnika, jest to przesyłka nierejestrowana i odsyłający nie ma potwierdzenia nadania a co za tym idzie nie ma dokumentu potwierdzającego wysłanie przesyłki do nas. Przy takiej wysyłce nie ma też dokumentu potwierdzającego odbiór takiej przesyłki przez nas.

 

Postanowienia końcowe 

 

1. Wszystkie materiały prezentowane należą do firmy KORREN.

Zdjęcia prezentujące dany towar, ich kolor, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu towaru.

2. W przypadku towarów sprzedawanych w paczkach na wagę, waga może różnić się o +/- 5% od podanej. 
 

Koszyk jest pusty.

szybki kontakt
 Telefon:  669922027
 e-mail:   korren@op.pl